A A A

2018-07-07 Nowy dach na budynku!!!

Montaż nowego dachu rozpoczął się 21 maja 2018, po zamontowaniu krokwi, zostały wymurowane ściany, docieplona ściana pomiędzy poziomami dachów oraz wypełniono przestrzenie miedzy krokwiami, pomalowano drewnochronem konstrukcje i boazerię do daszków nad każde zewnętrzne drzwi i wykonano otwór drzwiowy od strony północnej. Następnie kontynowano prace związane z wykonaniem nowego dachu i montażem daszków nad każdymi drzwiami, które zakończyły sie 03.07.2018.

Zakup materiałów oraz wymiana dachu została sfinansowana z funduszy zebranych podczas zbiórki publicznej. Więcej na temat zbiórki można znaleźć tutaj.

W dniu 07.07.2018 porządkowano teren wokół i wewnątrz budynku po wymianie dachu, poukładano na paletach i usunięto z okolic budynku znajdujące się tam płyty chodnikowe oraz dokończono wybijanie otworów okiennych w części przeznaczonej do zgromadzeń. Wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły serdecznie dziękujemy!!!

Następnie planowana jest kontynuacja prac wewnątrz budynku (m. in. tzw. ślepe wylewki oraz zakup i montaż drzwi i okien)  w ramach posiadanych środków.

Więcej szczegółów na temat wykonanych prac oraz postępie robót można znaleźć tutaj.

Informacje tam umieszczane będą aktualizowane na bieżąco.