A A A

2020-11-19 Prośba o wsparcie finansowe inwestycji.

OGŁOSZENIE

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gać, mające na celu budowę Kaplicy Pogrzebowej w miejscowości Gać, zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe inwestycji.

 

W budynku inwestycji mamy ściany gotowe do malowania oraz posadzki gotowe do położenia płytek, a przede wszystkim prawie gotowe pomieszczenie chłodni, niestety zgromadzone środki kurczą się. W pierwszej kolejności chcielibyśmy oddać do użytku pomieszczenie chłodni i naprawdę niewiele potrzeba, żeby do tego doszło. Ze względu na panującą pandemię nie mamy możliwości odwiedzenia mieszkańców naszej miejscowości, w celu zebrania środków finansowych na kontynuację prac, jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Dodatkowo od proboszcza naszej parafii otrzymaliśmy propozycję umieszczenia w budynku odnowionego ołtarza Świętego Józefa, który jest patronem umierających. Ołtarz jest gotowy do odbioru i montażu, jednak my niestety nie mamy przygotowanego miejsca, w którym można byłoby go umieścić.

Więcej szczegółów na temat wykonanych prac oraz ich postępie można znaleźć tutaj.

 

W związku z powyższym zwracamy się z wielką prośbą o finansowe wsparcie tej inwestycji w postaci darowizny na konto bankowe stowarzyszenia.

 

Dobrowolne datki na ten cel prosimy wpłacać na konto w Banku Spółdzielczym Łańcut, oddział w Gaci,

nazwa odbiorcy: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gać,

nr konta: 49 9177 1018 2003 2000 0668 0001,

tytułem: Darowizna na Kaplicę Pogrzebową w Gaci.

 

Ps. Prosimy o przekazanie tej informacji mieszkańcom nie mających możliwości zobaczenia tej prośby w formie elektronicznej.

 

Pozdrawiamy, życzymy zdrowia i liczymy na zrozumienie 

 

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Gać