A A A

2017-01-15 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W dniu 15.01.2017 w wielu miejscach w Polsce oraz poza jej granicami odbył się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Gaci został on zorganizowany po raz czwarty w Gminnym Ośrodku Kultury.

 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gać wsparło jego organizację poprzez ufundowanie pokazu sztucznych ogni na zakończenie finału WOŚP w Gaci, czyli "Światełka do nieba" oraz przekazując do licytacji płytę zespołu folkowo rockowego TURNIOKI z autografami jego członków, 2 fotografii zespołu pop rockowego VIDEO z autografami członków tego zespołu, a także foto lidera tego zespołu Wojtka Łuszczykiewicza z własnoręcznym podpisem i dedykacją dla WOŚP w Gaci.

 

Podczas tegorocznego finału w Gaci zebrano kwotę 6316,01 zł.

 

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyniło się do zebrania tej rekordowej kwoty, a "Światełko do nieba" dostarczyło wielu wrażeń oglądającym i chociaż w niewielkim stopniu wynagrodziło tegorocznych darczyńców i organizatorów.

 

Wszystkim, a szczególnie członkom Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Gać, którzy włączyli się w jakikolwiek sposób w ten finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gaci serdecznie dziękujemy.